Prezentačná webstránka pre softvérového integrátora s 25 ročným zázemím

exe, a.s.

BRIEF

Redizajnovať existujúcu webstránku s dôrazom na moderné grafické prevedenie a kvalitný copywriting pri zachovaní profesionality a odbornosti obsahu na platforme WordPress.

RIEŠENIE

Pre spoločnosť exe, a.s. sme pripravili atraktívny návrh prezentačnej webstránky s dôrazom na moderné prevedenie, odbornosť a profesionalitu. Na mieru pripravený copywriting a fotografie zamestnancov pridali spoločnosti ľudskosť a rozmer, ktorý väčšine technologických firiem chýba. Spokojnosť klienta okrem pozitívnych ohlasov zo strany obchodných partnerov a zákazníkov potvrdila aj okamžitá požiadavka na vytvorenie landing page pre firemné workshopy, vďaka čomu sa nám v priebehu mesiaca podarilo dosiahnuť rekordne najvyšší počet prihlásených účastníkov.

exe_banner2
exe banner1
exe Služby
exe Služby

exe poskytuje široké spektrum služieb a komplexných riešení na rôznych platformách. Mnohé z týchto produktov však majú zložité technologické pomenovanie, ktorému by menej zdatný používateľ nemusel rozumieť. Pre zjednodušenie použiteľnosti sme službám priradili hower efekt, ktorý pri prejdení myšou užívateľovi napovie, čo v rámci služby získa. Vďaka malému vylepšeniu tak zákazník nemusí zobrazovať detail služby, čím šetrí svoj čas. Pohodlne si ju totiž vyberie priamo z úvodnej stránky.

exe banner 3

Bezplatná konzultácia