Webová aplikácia na prenájom výletných lodí po celom svete

Sailing House

BRIEF

Navrhnúť systémové riešenie a dizajn webovej aplikácie na platforme WordPress na prenájom výletných lodí s dôrazom na UI, UX a rýchlosť aplikácie.

RIEŠENIE

Sailing.house je rozsiahly rezervačný systém, ktorý slúži na prenájom výletných lodí po celom svete. Našou úlohou bolo vytvoriť komplexný grafický návrh (vrátane návrhu responzívnej verzie), prípraviť responzívne html šablóny a celý systém naprogramovať. Webová aplikácia Sailing.house je vytvorená na platforme WordPress a prepojená s externým systémom umožňujúcim kontrolu dostupnosti lodí prostredníctvom API v reálnom čase. Komfortne prepracované prostredie dáva užívateľovi možnosť jednoducho vyhľadať loď podľa destinácie, dostupnosti, veľkosti a ďalších špecifických kritérií, uskutočniť rezerváciu a zrealizovať platbu. V ďalších fázach projektu budeme aplikáciu rozširovať aj o možnosti kúpy poistenia a iných doplnkových služieb.

Sailing_banner2
Filtrovanie lodí
Filtrovanie lodí

V množstve ponúkaných lodí a destinácií, ktoré Sailing.house ponúka, by sa užívateľ mohol veľmi ľahko stratiť. Vďaka rozšírenému vyhľadávaniu a množstvu filtrov, ktorými si sám zvolí požadované parametre lode však dokáže úplne samostatne už v priebehu niekoľkých minút prejsť na detail lode a pohodlne si ju rezervovať. Podstatné infromácie o každej lodi sprístupňujeme aj v samotnom výpise lodí, čím užívateľovi uľahčujeme proces rozhodovania.

  • Filtrovanie lodí na základe 7 parametrov
  • Interaktívny kalendár pre výber dátumu rezervácie
  • Pohodlná fullscreen mapa pre výber destinácie
  • Radenie produktov na základe 3 parametrov
Súhrn objednávky
Súhrn objednávky

Rezervácia lode nie je lacná záležitosť, preto by sa pravdepodobne nik z nás nechcel pri objednávke pomýliť. Aby sme odstránili chyby z nepozornosti užívateľov, navrhli sme v rámci aplikácie Overview (súhrn objednávky), v ktorom užívateľ na jednom mieste skontroluje celú svoju objednávku. Sled postupných krokov užívateľa postupne naviguje až samotnému zaplateniu svojej rezervácii.

  • Súhrn objednaných produktov
  • Registrácia užívateľov
  • Graficky znázornená postupnosť krokov
  • Informácie o čase, mieste a cene rezervácie
Banner1_Sailinghouse

Bezplatná konzultácia