Naše služby

Každý hrdina má svoju superschopnosť. My máme wordpress!

WooCommerce eshop
WooCommerce eshop

Prostredníctvom eshopov nakupuje celosvetovo viac než 40% užívateľov internetu. Vďaka obrovskému záujmu o online nákupy však nerastú len tržby, ale aj nároky na funkcionalitu a použiteľnosť eshopu. Môžete to risknúť s bežným ready-made riešením alebo staviť na kvalitu overeného systému Woocommerce. Čo si zvolíte?

Mám záujem o woocommerce eshop

Prezentačná webstránka
Prezentačná webstránka

Webstránka tvorí 80% vašej firemnej identity na internete. Často sa stretávame so spoločnosťami, ktorých online image vôbec nesúvisí s hodnotami, ktoré uznávajú. V prostredí, kde užívatelia namiesto čítania obsah scanujú a namiesto druhej šance využijú služby konkurencie, si zlú webstránku jednoducho nemôžete dovoliť.

Mám záujem o webstránku

Webová aplikácia
Webová aplikácia

Nepretržitý rozvoj, absolútnu flexibilitu a poriadnu rýchlosť vašej webovej aplikácie zvládne len skúsený WordPress developer s dobrou systémovou základňou. Na WordPresse sme už naprogramovali aj zložité rezervačné systémy, ktoré v sebe spájali komunikáciu s externými aplikáciami, rôzne platobné moduly, jazyky a viacúrovňové filtre. To čo je pre vás španielska dedina zvládneme vďaka dlhoročným skúsenostiam bez väčších problémov. Ste pripravený na svoju novú webovú aplikáciu? Zariadime to.

Mám záujem o webovú aplikáciu

Microsite/Landing Page
Microsite/Landing Page

Úlohou efektívnej landing page je plniť vaše obchodné ciele. V množstve navigácií a zložitých prvkov sa však užívateľ ľahko stratí. Preto je potrebné jasne vymedziť štruktúru užívateľského prostredia a čo najviac celý proces zjednodušiť. Navrhneme a naprogramujeme pre vás landing page, ktorá vašich zákazníkov nasmeruje presne tam kam chcete, vtedy keď to potrebujete.

Mám záujem o Microsite

Bezplatná konzultácia